KARIERA

Przedstawiciel farmaceutyczny

Każda z osób zaangażowanych w produkcję wyrobów farmaceutycznych ma świadomość co do zamierzonego efektu i podchodzi z pełną odpowiedzialnością do powierzonych jej zadań. Korzystamy z najnowocześniejszego parku maszynowego i doświadczenia wyspecjalizowanej kadry. Działamy zgodnie z restrykcyjnymi standardami jakości, kontrolujemy rezultaty swojej pracy na każdym etapie cyklu produkcyjnego i na bieżąco weryfikujemy stopień realizacji rozpoczętych procesów.

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów na rynkach zagranicznych (telefonicznie oraz mailowo),
  • dbanie o stałe poszerzanie wiedzy klientów o nowe produkty z portfolio firmy,
  • podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
  • rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klientów.

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub hiszpańskiego (w mowie i piśmie),
  • bardzo dobrej organizacji pracy i nastawienia na osiągnięcie celów,
  • umiejętności negocjacyjnych,
  • doświadczenia w sprzedaży,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • swobodnego posługiwania się komunikatorami takimi jak WhatsApp.

Proponujemy:

  • dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań,
  • fantastyczną atmosferę pracy,
  • mnóstwo energii i ciekawych wyzwań,
  • a ponadto wiele dodatków w postaci pysznych owoców, aromatycznej kawy, karnetów sportowych i benefitów medycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie MEDICOFARMA S.A., prześlij nam swoje CV:

Państwa dane będą przetwarzane na podstawie Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych i art. 6 ust. 1 lit. c i art. 9 ust. 2 lit. i Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.