Kariera

Medicofarma Biotech S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży biotechnologicznej. Szukamy osób kreatywnych, dynamicznych, z chęcią stałego podnoszenia kwalifikacji. Szukamy specjalistów, oferując pracę nad ciekawymi projektami w czołowej branżowej organizacji.

Naszym największym kapitałem są wyjątkowi ludzie – a dodatkowo zadowoleni ze swojej pracy. Zdajemy sobie doskonale sprawę z faktu, że aby osiągnąć taki stan rzeczy potrzeba czegoś więcej niż godziwych zarobków. Dlatego w naszej firmie pracownicy zawsze są traktowani po partnersku – staramy się być jedną większą rodziną.

Proponujemy pracę w młodym, stale zwiększającym się zespole osób, które pracują z nami przede wszystkim dlatego, że robią to co lubią. Zainteresowanych do dołączenia do naszych zespołów  badawczych w Lublinie lub w Poznaniu prosimy w wysłanie CV poprzez formularz aplikacyjny (Zgłoś Aplikację)

Zgłoś aplikację

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie MEDICOFARMA BIOTECH S.A., prześlij nam swoje CV:

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Państwa dane będą przetwarzane na podstawie Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych i art. 6 ust. 1 lit. c i art. 9 ust. 2 lit. i Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.