KIM JESTEŚMY

Medicofarma Biotech stawia na innowacyjność, dzięki której możemy odpowiadać na potrzeby pacjentów w sposób skuteczny i praktyczny. Poruszając się w ramach biotechnologii, dążymy do realizacji projektów wykazujących realny wpływ na sektor ochrony zdrowia. Opracowujemy też nowe leki umożliwiające przeprowadzanie wczesnych etapów badań klinicznych.

Medicofarma Biotech jest notowaną na NewConnect spółką zajmującą się pracami nad innowacyjnymi lekami, wyrobami medycznymi i produktami biotechnologicznymi.

Medicofarma Biotech stawia na innowacyjność, dzięki której możemy odpowiadać na potrzeby pacjentów w sposób skuteczny i praktyczny. Poruszając się w ramach biotechnologii, dążymy do realizacji projektów wykazujących realny wpływ na sektor ochrony zdrowia. Opracowujemy też nowe leki umożliwiające przeprowadzanie wczesnych etapów badań klinicznych.

Jako przyszły lider biotechnologii w Polsce, chcemy dostarczać innowacyjne leki oraz ponadczasowe rozwiązania farmakologiczne. Stwarzamy także możliwie najlepsze warunki dla wszechstronnego rozwoju polskich i zagranicznych naukowców. Potrafimy dostrzec potencjał, który mają do zaoferowania i umożliwiamy uczestnictwo w kluczowych projektach badawczych.

Misją Medicofarma Biotech jest projektowanie, udoskonalanie i wprowadzanie na rynek leków będących przełomem dla profilaktyki i leczenia chorób cywilizacyjnych. Aby osiągnąć ten cel, sięgamy po nowoczesną infrastrukturę technologiczną oraz wiedzę doświadczonych specjalistów. Poszukujemy także nowych partnerów naukowych, klinicznych i biznesowych. Dzięki efektywności podejmowanych współprac możemy zdobywać jeszcze lepsze wyniki w tych obszarach badawczych.

Wiedza i nauka

Naszą codzienną pracę opieramy na rzetelnej wiedzy i nauce, która jest źródłem najwyższej jakości naszych usług. Postępujemy zgodnie z normami bezpieczeństwa i wykonujemy powierzone zadania ze szczególną starannością. Dzięki temu możemy budować pozycję kompetentnego partnera, gwarantując tym samym pełną terminowość i wysoką efektywność.

Konsekwencja i ukierunkowanie na cel

Osiąganie sukcesów w działalności badawczo-rozwojowej wymaga określenia wyraźnych celów oraz konsekwentnego ich realizowania. Wszelkie trudności postrzegamy jako wyzwania, dzięki którym możemy odnajdywać skuteczne odpowiedzi na pytania stawiane przez współczesną medycynę i farmację.

Elastyczność i rzetelność

Podejmując współpracę z klientem, dążymy do pełnego zrozumienia jego zasadniczych celów. W ten sposób możemy zaproponować rozwiązania, które będą unikalne, a jednocześnie w pełni dopasowane do jego potrzeb i oczekiwań.

Profesjonalizm i zaangażowanie

Charakter prac badawczo-rozwojowych wyklucza postępowanie wyłącznie według ustalonych schematów. Dlatego realizacja każdego projektu oznacza dla nas wdrażanie unikalnych oraz pionierskich rozwiązań. Jednocześnie do wykonywanych zadań podchodzimy z dużą starannością i precyzją. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników możemy zagwarantować wysoką efektywność, a także skuteczność w realizacji zaplanowanych celów.

Innowacyjność i poszerzanie horyzontów

Kluczowym aspektem biotechnologii jest innowacyjność. Korzystając z nowoczesnego zaplecza technicznego oraz doświadczenia naszych specjalistów możemy ambitnie realizować niekonwencjonalne rozwiązania i oryginalne receptury. Stawiamy na dynamiczny rozwój, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Historia Firmy

Firmę Medicofarma Biotech stworzyli ludzie zafascynowani nauką, a szczególnie biotechnologią, dziedziną niosącą rozwiązania dla farmacji i medycyny. Zaczynaliśmy od produkcji leków, wyrobów medycznych (w tym testów na Covid-19) i suplementów diety, ale nasza dociekliwość i dążenie do perfekcji skierowały nas na ścieżkę badań i rozwoju. Kolejne projekty umocniły w nas kierunek działania, a dzisiaj wiemy, że to jedyna nasza droga. Na rynku jesteśmy od prawie 20 lat jako producent farmaceutyczny, a kilka lat temu wydzieliliśmy działalność  badawczo-rozwojową, która od 2021 r. przybrała postać Medicofarma Biotech.

Nasza misja i wartości

Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych produktów, aby poprawiać jakość życia i stan zdrowia pacjentów, konsumentów i społeczeństwa. Nasze wartości to wiedza i nauka, praca pełna pasji i perfekcja w działaniu oraz rzetelna wiedza i jej poszerzanie. Jesteśmy zafascynowani nauką. Wiemy, że jej możliwości są nieograniczone, a rozwiązanie nawet najtrudniejszego problemu jest tylko kwestią czasu. Praca jest naszą pasją –  a nasza utalentowana i doświadczona kadra z poświęceniem i perfekcją realizuje każde zadanie.